E-İhracat ile Dünya'ya Açılın!

November 8, 2017
post-image

 Tek bir iş ortağından bütün sınır ötesi hizmetleri hızlı ve esnek bir biçimde alın. E-ihracat sitesi tasarımı, uluslararası ödeme, kargo ve lojistik, global internet reklamcılığı, pazar araştırması ve 360 derece pazarlama çözümlerimiz ile sadece satışlarımıza odaklanın.

Yurtdışına Perakende Satın: E-ihracat siteniz üzerinden tüm dünyaya perakende satış yapabilirsiniz. Dil modülü sayesinde web siteniz, potansiyel müşterinin sayfanıza girdiği ülkenin dili ile açılır. Aynı şekilde potansiyel müşteri kendi para birimi ile ürün fiyatlarını görür. Müşterileriniz kredi veya banka kartlarıyla bütün para birimleri ile ödeme yapabilirler. Ödemeleri hesabınızda anlık görebilirsiniz. Siparişleri panelinizden yönetebilirsiniz.

Yurtdışına Toptan Satın: Geliştirdiğimiz B2B (işletmeden işletmeye) e-ihracat yazılımı sayesinde ürünlerinizi toptan olarak listeleyebilirsiniz. Ürün detay sayfasında, minimum sipariş adeti, teslim tarihi, teslimat şekli, ödeme seçenekleri, ürün teknik özellikleri, paketleme-ambalaj, Sık Sorulan Sorular, teklif al gibi bütün bilgileri sayfanızda yayınlayabilmeniz mümkündür. Pazarlama faaliyetleri ile potansiyel alıcıların anlık oluşturulan taleplerini panelinizden görüntüleyebilirsiniz.

Yurtdışından Bayiler Bulun: Tüm dünyada şuneniz olsun ister misiniz? Geliştirdiğimiz e-ihracat yazılımı bayilik modeline sahiptir. Bu modül "Bayim olur musun?" sayfası ve "bayi girişi" bölümü ile yurtdışından bağlantılar kurmanızı ve yönetmenizi sağlar. Bölgesel ve tüm  dünyaya verilen internet reklamları ile bayi başvurularını anlık değerlendirin. Panelinize düşen başvuruları onaylayarak, bayilerinizin siparişlerini takip edin.