E-Ticaret Dünya Piyasasına Hükmediyor!

November 8, 2017
post-image

50 Ülke Üzerinde Ürününüzü İthal Eden Şirketlerin Bilgilerini Paylaşalım:

  Uluslararası müşterileri yakından tanıyın, neler yaptıklarını izleyin. GTIP numaranızı iletin, excel ve word dosyaları halinde ülke ülke potansiyel alıcıların bilgilerini size ulaştıralım. Seyahatleriniz öncesinde ziyaret programları uluslararası oluşturun ya da doğrudan mail, telefon pazarlaması yapın. Ticarette zaman yönetimine katkı sağlayacak güvenilir bilgiye profesyonelce ulaşarak, uluslararası pazarda eşit rekabet şansını yakalayın.

Perakende ve Toptan Global Pazaryerlerinde Yerinizi Alın:

  Yazılımımızın uluslar arası entegrasyonları yanı sıra, dünya ticaretinin kalbi olan ve geniş kitlelerin satın alma işlemlerini büyük ölçüde buralarda karar verdikleri Alibaba, Global SourcesAliexpress, Amazon, Wish, Etsy gibi platformlarda mağazalarınızı açalım.

Rusya Pazarı:

    Rusya’da e ticaret, geleneksel perakende ticaretten 5-6 kat daha hızlı büyüyor.143 milyon nüfusa sahip olan Rusya'da internet kullanıcı oranı %73'tür. Ayrıca Rusya, %62 oranla sınır ötesinden en çok alışveriş yapan ülkelerdendir. Rusya'ya gönderdiğiniz 500 Euro'ya kadar olan siparişlerde gümrük vergisi ve yurt dışı KDV'den muaf olunuyor.

Avrupa Pazarı:

Avrupa nüfusunun %70’i internet kullanıcısı olup her iki internet kullanıcısından birisi günlük online alışveriş yapmaktadır. Avrupa’da E-Ticaret hacmi 450 milyar € ve her online siparişten birisi Avrupa dışından olmaktadır.

Amerika Pazarı:

Dünyanın en büyük ekonomisine sahip ülkelerden biri olan Amerika’da 326 milyon nüfusun %78’i internet kullanıcısıdır ve her 10 Amerikalıdan 8'i online alışveriş yapıyor. Amerika’ya gönderdiğiniz 800 $’a kadar olan siparişlerde gümrük vergisi ve yurt dışı KDV'den muaf olunuyor.